ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Dárek pro otce, dárek pro muže + poštovné ZDARMA


Letos určitě dárek dostane! Letos nezapomeneme.

Víš, kdy je den otců? Nádherný svátek, na který se zatím zapomíná. Je načase, aby otec, manžel a syn dostal dárek ke dni otců. My jsme je pár připravili.

Kolik dárků, kytic a čokolád si již dostala?

Ano ty. Myslím tebe. Slečna, žena, matka, babička :-) Nedokážeš to ani sečíst? Já taky ne. Dostávám je totižto pravidelně. Valentýn, MDŽ, Den matek, Vánoce, svátek, narozeniny.

Kolik dárků dostal tento rok on?

Ano ON. Přítel, manžel, otec, dědeček. Vánoce (zde se počítají i ponožky), svátek (pusa), narozeniny.

Blíží se den otců, oslavte ho.

Můj manžel se pravidelně na den otců pohoršuje, že když už je ta emancipace, proč se neslaví i Den otců. Vždyť je také rodič, jako já. Že to jen jednou vzpomenou ve zprávách. A když je den matek, oslavují všichni. My máme vystoupení ve školce, děti nám dávají přání. Popravdě, musela jsem mu dát za pravdu. Je to tak. Ne že by chtěl ,,metál,,. Jen se cítí ukřivděně, protože je to svátek té druhé poloviny a není nijak méně významný.

Ptala jsem se dokola, co byste koupili muži na den otců?

Zamyslete se i vy, jaké množství možností máte :-)))
Ženy: kytice, čokoláda, parfém, poukaz do wellness, večeře, něco osobní a romantické.
Muži: květiny NE, dezert, wellness NE, večeře (ano, láska prochází žaludkem, tak snad).

Ale je Den otců

My jsme vytvořili tabulku pro otce. Jasné, není to cena roku, ale je to začátek. Osobní dárek, uznání a poděkování za to, co dělá, jaký je a že se o nás pečlivě stará. Jaký je otec a jak ho milujeme.

Čas strávený spolu

Občas nám někteří hejtují osobní dárky komentáři,,, třeba tak žít, ne psát,,,, stačí se věnovat, netřeba kupovat dárky,, .. Ano, samozřejmě uznáváme, aaaaaaaaaaaaaale velkééé ALE. Pokud by to opravdu stačilo, stačilo by to i ženám a popravdě, asi nám to stačí, ale kterou kdy nepotěšily květiny? Nebo čokoláda? Nebo romantické vyznání lásky na kartičce? Každopádně, chlapi nám to takhle nehejtují, oni by raději šli na pivo :-))) Ale když by už chtěli, aby jim do rukou přibyl nějaký ten svátek, který s nimi opravdu někdo oslaví, tak po,, lize mistrů,, by to byl Den otců.

I Děda je Táta

Nezapomínejme ani na starých otců, dědečky, dědečky. I oni jsou otci. Potěšme je v tento den, který říká, že jsou výjimeční.

Článek pro vás napsala Slávka


Sdílejte článek svým přátelům