NOVINKA: nové designy v kolekci INSPIO FOREST - lesní svět

Rozšiřujeme oblíbenou kolekci FOREST – lesní svět o nové designy

S radostí bychom vám chtěli představit novinky, které přibyly do vaší oblíbené kolekce FOREST! Tato kolekce přináší do vašich domovů kousek magického lesa a my se těšíme, že ji rozšiřujeme o nové designy. I tyto nálepky jsou vytvořeny ve stylu akvarelové malby, čímž přinášejí jemnost a umění do každého dětského pokojíčku.


Akvarelová malba na vaší zdi

Celá kolekce FOREST – lesní svět je vytvořena pomocí akvarelové techniky, která dodává samolepkám jemnost a eleganci. Ručně malované předlohy přenesené na textilní fólii vytvářejí dojem skutečného uměleckého díla na vaší zdi. Každá samolepka je promyšleně navržena tak, aby vytvářela útulnou atmosféru ve vašich domovech.

Rozmanité designy FOREST samolepek

Nové designy zahrnují nádherné lesní motivy s různými zvířátky, stromy nebo horami. Od roztomilých srnek, zajíčků, medvědů, lišek, až po majestátní stromy, nad nimž poletují rozkošné vtáčci. Každá samolepka je navržena způsobem, který přenese do vašeho interiéru kousek kouzelné přírody.

Přírodní motivy v dětském pokojíčku

Výběr samolepek s motivem přírody je skvělou volbou z několika důvodů. Přírodní motivy, jako jsou zvířátka či stromy, vytvářejí uklidňující a příjemnou atmosféru, která podporuje pocit bezpečí a pohody. Navíc, takové prostředí stimuluje dětskou fantazii a kreativitu, což je důležité pro jejich rozvoj. Přírodní scény také vzdělávají děti o přírodě, zvyšují je zvědavost a zájem o svět kolem nich.

Univerzální použití

Proč nevytvořit malý lesní koutek v dětském pokoji? Použijte naše samolepky zvířátek, stromů a hor, abyste vytvořili magické prostředí, kde si děti mohou hrát a snít. Naše FOREST nálepky jsou malovány v neutrálních barvách, takže jsou vhodné do pokojíčku pro holčičku i chlapečka. Ať už chcete oživit prostor nad postelí nebo potřebujete vyplnit celou prázdnou stěnu, máme pro vás to pravé. Samolepky jsou snadno aplikovatelné a přelepitelné, což umožňuje jejich jednoduchou manipulaci a případné přelepení podle potřeby.

Trvácnost a kvalita

Naše nálepky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich trvanlivost a odolnost. Textilní fólie INSPIOTEX, na které jsou nálepky vytištěny ekologickými barvami, je nejen esteticky příjemná, ale i praktická – snadno se čistí a udržuje. Barvy jsou zářivé a odolné vůči vyblednutí, což zaručuje, že vaše nálepky budou vypadat skvěle mnoho let.

Ekologický přístup

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, a proto se snažíme nabízet produkty nejvyšší kvality a zároveň být zodpovědní vůči přírodě. Proto jsou naše INSPIO nálepky vyráběny s ohledem na ekologii. Používáme ekologické barvy a materiály, které jsou šetrné k přírodě. Vaše nové nástěnné dekorace tak budou nejen krásné, ale i ekologicky zodpovědné.


Naše novinky v kolekci FOREST jsou zde, aby přinesly krásu a klid přírody přímo k vám domů. Objevte kouzlo akvarelové malby a proměňte svůj interiér na magické místo plné přírodních motivů. Těšíme se na vaše fotky a dojmy z našich nových nálepek! Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat na info@inspio.cz.
Objednejte si své FOREST – lesní svět ještě dnes a přineste si domů kousek lesa!


Sdílejte článek svým přátelům