Obrazy na zeď


Obraz z fotografie

Čas neúprosně letí a každá rodina se snaží zachytit společné momenty prostřednictvím fotografie, která nám připomene ty krásné vzpomínky na společné chvíle. Jak se naše rodina rozrůstla, moment kdy se narodili naše děti, kdy jsme po prvé šli na společný výlet … to všechno a mnoho jiného nám připomenou naše fotky. A proto obraz z fotografie je ten nejkrásnější dárek, jaký můžete dát, nebo dostat. Jsou to vzpomínky, které nás utvářejí a připomínají nám to, co máme.

Obraz s textem

Nestačí vám prázdné obrazy s květem a nevíte, co zajímavé by vás oslovilo? Nahlédněte do naší ponuky obrazy s texty. Všechny vyrábíme a navrhujeme pro vás. Pokud máte vlastní text, který byste chtěli mít na obraze, stačí nám napsat a vybrat si pozadí obrazu dle vašeho výběru. Náš domov je místem, kde se chceme cítit dobře a obraz s textem nám připomene něco, na co jsme téměř zapomněli.

INSPIO Personalizovaný obraz

Připomeňte si příběh vašeho štěstí každý den s originálními dekoracemi INSPIO. Personalizovaný fotoobraz je spojen s příběhem vašeho štěstí. Na jednom místě vy a vaše nejšťastnější chvíle.

Nádherná dekorace, která vám připomene teplo vašeho domova vždy, když se na fotoobraz podíváte.

Obraz jako koláž z fotek

Všichni se fotíme a často tyto fotky zůstávají v našich mobilech. Je načase nějaké vytáhnout z klobouku. Ale kterou vybrat? INSPIO koláž z fotek vám s tím trochu pomůže. Vyberte jich 6 a my je dáme dohromady :-) Pokud vám k sobě barevně neladí, nic se neděje. Možností je černobílá verze, ta se hodí všude. Bílé mezery mezi fotkami navíc podtrhnou originální rozmístění fotografií a váš unikátní obraz INSPIO je na světě.

Článek pro vás napsala Slávka