ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Samolepka na zeď - Měsíc a dívka na žebříku

Samolepka na zeď - Měsíc a dívka na žebříku Samolepka na zeď - Měsíc a dívka na žebříku Samolepka na zeď - Měsíc a dívka na žebříku Samolepka na zeď - Měsíc a dívka na žebříku Samolepka na zeď - Měsíc a dívka na žebříku
Tuto samolepku zakoupilo 120+ spokojených zákazníků. 2 v posledním týdnu.
Skladem

2 060 KčSada obsahuje:

  • 1× nálepku měsíce s rozměrem 95×95cm
  • 1× nálepky dívky s rozměrem 95×51cm
  • 1× nálepku žebříku s rozměrem 110×25cm
  • 60× nálepky doplňkových kuliček s rozměrem do 10cm

  • Náš typ: samolepku měsíce můžete nalepit na stěnu do prostoru, nebo z něho odstřihnete (před odlepením z fólie, pomocí pravítka a nůžek) a přilepíte ho až ke stropu. Dívka a žebřík jsou samostatné samolepky, čili je můžete přizpůsobit výšce měsíce. *

Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.