ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Lesní zvířátka - nálepka metr na stěnu

Lesní zvířátka - nálepka metr na stěnu Lesní zvířátka - nálepka metr na stěnu Lesní zvířátka - nálepka metr na stěnu Lesní zvířátka - nálepka metr na stěnu Lesní zvířátka - nálepka metr na stěnu
Tuto samolepku zakoupilo 400+ spokojených zákazníků. 3 v posledním týdnu.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • 150cm metr

1 150 KčMetr se zvířátky má po nalepení (bez doplňků) celkový rozměr 55×153cm .Chcete-li se inspirovat a prohlédnout si různé kombinace, které jsme navrhli k tomuto zboží, nakoukněte do tohoto článku.Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.