ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Samolepka na zeď - SAFARI za postelí

Samolepka na zeď - SAFARI za postelí Samolepka na zeď - SAFARI za postelí Samolepka na zeď - SAFARI za postelí
Tuto samolepku zakoupilo 20+ spokojených zákazníků.
Skladem

2 300 KčRozměr po nalepení nálepky (jako na obrázku) je v. 94 x š. 193 cm.

Jak rychle a efektivně nalepit samolepící textilní zástěny za postel? Zjistíte v tomto návodu.INSPIO autorská kolekce SAFARI vznikla ve spolupráci s designérkou Mona TomassiMona Tomassi Studio.

Polská designérka Mona žije a tvoří v Šanielsku. Ve svém studiu ručně maluje akvarelové designy na látky a printy, ktoré prevádza do digitálnej podoby. Maľuje od svojich 15 rokov a navrhovala design látek i pro známou značku Sinsay Kids.


Více o Mone a její tvorbě se dočtete v INSPIO rozhovoru. Přečtete si, proč se rozhodla pro akvarelov techniúku, jak vypadá proces její tvorby a proč nakreslit papouška byla největší výzva.Kolekce je součástí značky INSPIO ORIGINAL v rámci autorské spolupráce s designéri a ilustrátori.Designy nálepek a obrazů proto nenajdete v žádném jiném eshopu.


Nálepky na stěnu INSPIO se lepí jednoduše.

Nálepky vyrábíme z pevné, omyvatelné a speciální polyesterové tkané fólie, která na dotek připomíná látku. Kvalitní nálepka, která není zdraví škodlivá. Tato samolepka na stěnu je ideální volbou do každého dětského pokoje, do ložnice nebo do obývacího pokoje.Lepení na stěnu je velmi jednoduché, nepotřebujete žádné další lepidla. Přečtěte si návod, jak rychle a efektivně nalepit velkoformátový nálepku za postel.