ČERVENEC... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Nálepka strom v přírodních barvách

Nálepka strom v přírodních barvách Nálepka strom v přírodních barvách Nálepka strom v přírodních barvách Nálepka strom v přírodních barvách Nálepka strom v přírodních barvách
Tuto samolepku zakoupilo 190+ spokojených zákazníků.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • 200x110cm

2 630 Kč


  • TIP: CIK-CAK čárky si můžete rozstřihnout a nalepit na zeď jako kvačky. Jsou nenápadné, ale ve skutečnosti vyplní zeď, která bude vypadat tepleji, i když je nebude velmi vidět.


Chcete-li se inspirovat a prohlédnout si různé kombinace, které jsme navrhli k tomuto zboží, nakoukněte do tohoto článku.


Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.