ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Puntíky a kuličky ve 2 velikostech do pokoje, nálepky na zeď

Puntíky a kuličky ve 2 velikostech do pokoje, nálepky na zeď
Tuto samolepku zakoupilo 40+ spokojených zákazníků.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • N.4. -134ks priemer 3,8 a 5cm
Vlastní fotografie:
Chcete-li mít na tabulce vlastní obrázek, můžete ho nahrát zde. Chcete-li obrázek přidat později, pošlete ho prosím po dokončení objednávky prostřednictvím e-mailu na adresu info@inspio.cz.

780 Kč
Když jste si zvolili vlastní barevní DVOUKOMBINACI, tu nám napište, jaké barvy by to měli být, nebo nám zašlete fotku barev v přiloženém souboru níže.Zde zjistěte kolik teček na stěnu budete potřebovat, abyste vytvořili tečkovanou tapetu a jak vypadají kuličky na stěně a vyzdobený pokoj :)


Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.