ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Samolepka na zeď - Jelen v pohádkovém lese

Samolepka na zeď - Jelen v pohádkovém lese
Skladem

1 330 KčRozměr po nalepení samolepky (rozmístění jako na obrázku) je v. 100 x š. 118 cm.INSPIO autorská kolekce vznikla ve spolupráci s ilustrátorkou Martinou Gabaríkovouadzusi.art.

Slovenskú ilustrátorku Martinu vedla k digitální tvorbě trnitá cesta. Odmalička má ráda kreslení, ale aktivně tvořit začala až po autonehodě. Ilustruje zejména dětské a hravé motivy zvířátek a nedávno dokončila ilustrování knížky pro děti.


Více o Martině se dočtete v INSPIO rozhovoru. Dozvíte se, jaké největší výzvě v životě čelila, zatímco našla naplnění v tvorbě a ilustracích a také o tom, jak si užívala tvorbu kolekce pro INSPIO.Kolekce je součástí značky INSPIO ORIGINAL v rámci autorské spolupráce s designéri a ilustrátori. Designy nálepek a obrazů proto nenajdete v žádném jiném eshopu.Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.