ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Puntíky na zeď v zemitých barvách

Puntíky na zeď v zemitých barvách Puntíky na zeď v zemitých barvách Puntíky na zeď v zemitých barvách Puntíky na zeď v zemitých barvách Puntíky na zeď v zemitých barvách
Tuto samolepku zakoupilo 170+ spokojených zákazníků. 3 v posledním týdnu.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • N.1.-
  • N.2.-
  • N.3.-
  • N.4.-
  • N.5.-

840 Kč
Chcete-li se inspirovat a prohlédnout si různé kombinace, které jsme navrhli k tomuto zboží, nakoukněte do tohoto článku.


Zde zjistěte kolik teček na stěnu budete potřebovat, abyste vytvořili tečkovanou tapetu a jak vypadají kuličky na stěně a vyzdobený pokoj :)


Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.