LISTOPAD... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 4 dní.

Textilní samolepky - Žirafa ze světa SAFARI

Textilní samolepky - Žirafa ze světa SAFARI Textilní samolepky - Žirafa ze světa SAFARI
Tuto samolepku zakoupilo 30+ spokojených zákazníků.
Skladem

1 920 KčRozměr po nalepení nálepky (jako na obrázku) je v. 180 x š. 185 cm.INSPIO autorská kolekce SAFARI vznikla ve spolupráci s designérkou Mona TomassiMona Tomassi Studio.

Polská designérka Mona žije a tvoří v Šanielsku. Ve svém studiu ručně maluje akvarelové designy na látky a printy, ktoré prevádza do digitálnej podoby. Maľuje od svojich 15 rokov a navrhovala design látek i pro známou značku Sinsay Kids.


Více o Mone a její tvorbě se dočtete v INSPIO rozhovoru. Přečtete si, proč se rozhodla pro akvarelov techniúku, jak vypadá proces její tvorby a proč nakreslit papouška byla největší výzva.Kolekce je součástí značky INSPIO ORIGINAL v rámci autorské spolupráce s designéri a ilustrátori.Designy nálepek a obrazů proto nenajdete v žádném jiném eshopu.


Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.