Samolepky na zeď - Kolem dveří, Sport

Více informací
  Upřesnit výběr (filtr) Samolepek : 22
  Dárek pro tatínka

  Naše samolepky můžete umístit na různé povrchy – zdi, obklady, nábytek, zrcadla, sklo, okna nebo hračkové krabice. Dokonce je lze aplikovat i na auto, neboť jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a lze je snadno omývat.

  Nabízíme různorodé motivy, které můžete vybírat podle vašich představ a potřeb. Sledujeme bytové trendy a pravidelně rozšiřujeme naši nabídku. Můžete si u nás vybrat moderní nástěnné samolepky s citáty a texty do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně. Máme také samolepky různých velikostí, barev a tvarů, jako jsou například kuličky a tečky, hvězdy, balónky nebo samolepky na zrcadlové stěny pro dětské pokoje v severském stylu. Pro klasické dětské pokoje často maminky volí samolepky se zvířecími motivy nebo stromy.

  Je velmi oblíbené ozdobit nábytek nebo zrcadla pomocí našich samolepek s květinovými, ornamentálními a geometrickými vzory. Stačí je jednoduše přilepit na kuchyňské skříňky nebo posuvné dveře. Naše samolepky jsou ideální volbou pro rychlou změnu interiéru, bez nutnosti výměny nábytku nebo malování stěn. A co je nejlepší? Drží skvěle!

  Pokud máte specifické požadavky, můžeme pro vás vytvořit samolepky na míru. Neváhejte nás kontaktovat na adrese info@inspio.cz a my s radostí splníme váš samolepkový sen.