Bavlněné povlečení Color Starorůžovo Růžové

Bavlněné povlečení Color Starorůžovo Růžové Bavlněné povlečení Color Starorůžovo Růžové Bavlněné povlečení Color Starorůžovo Růžové
Toto povlečení si koupilo víc než 20+ spokojených zákazníků.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • T.1 140x200 + 70x90 cm

690 Kč
Ložní povlečení Old Pink je novinkou v naší kolekci BedTex Exclusive Jaro, léto 2021. Toto univerzální ložní povlečení je velmi nápadité. Nevím, která strana pro vás bude nejšťastnější, ale předpokládám, že to bude ta starorůžová. Otočná strana je ve světle růžové barvě. Polštáře ložní soupravy jsou ve stejné barvě, takže jsou oboustranné. Když si ustelete postel, rozhodnete se, která barva bude ten den ve vaší ložnici dominovat. Nápaditá starorůžová barva postelové soupravy je vyrobena ze 100% hladké bavlny Renforce. Ložní soupravu nabízíme v klasickém rozměru 140×200/ 70×90 cm, prodlouženém rozměru 140×220/ 70×90 cm a francouzském rozměru 220×200/ 2×070×90 cm. Povlečení má zapínání na zip. Povlečení je barveno reaktivními barvami. Reaktivní barviva se vyznačují tím, že reagují s bavlněným vláknem, díky čemuž je materiál kvalitnější a odolnější. Tato barviva se při barvení používají ve vyšší míře než standardní pigmentová barviva. Při prvním praní se jich uvolňuje nadměrné množství a někdy se mohou zachytit právě na nesprávném místě, v tomto případě na světlé straně plátna. Plátno znovu propláchněte a postupujte podle standardního postupu.

Plátna mají certifikát Öko-Tex Standard 100. Údržba je snadná, doporučujeme prát při teplotě 40–60 °C, se zapnutým zipem, na rubové straně a odstřeďovat při nižších otáčkách, aby nedošlo k poškození bavlněných vláken. Nepoužívejte prosím prací prostředky obsahující zjasňující a bělící prostředky.

  • Barva.
  • 100% bavlna
  • Praní: 60 °C
  • Vzor.
  • Zip