Prodloužení zábrany Safety 1st umožňuje prodloužit zábranu o 7 cm,
aby se vešla do většího otvoru.
Zábrana se připevňuje bez nutnosti vrtání nebo šroubování do zdi nebo
rámu dveří.
Kompatibilní se zábranou Safety 1st Easy Close Extra Tall.
Safety 1st
Safety 1st byla založena v roce 1984 v USA Michaelem Lernerem, aby pomohla rodičům udržovat děti v bezpečí, zejména během cest autem. Značka se stala známou díky svému prvnímu produktu, nálepce na auto „Baby on board!“. Dnes nabízí široké portfolio produktů péče o dítě včetně přebalovacích potřeb, či potřeb ke krmení, koupání nebo hraní a také širokou škálu bezpečnostních zařízení pro děti, jako jsou zásuvkové kryty, bezpečnostní brány a dětské monitory. Cílem značky je poskytovat jednoduchá a inteligentní řešení k zajištění bezpečnosti dětí, aby rodiče mohli být klidní a děti mohly bezpečně objevovat svět.
Skvěle drží na zdi
krásně zpracované obrázky. velmi kvalitní tisk. skvěle drží na zdi
Zboží jako na fotce
rychlé dodání, zboží jako na fotce. Doporučuji
Bleskově dodané krásné zboží
Kvalitní zboží, rychlé zaslání, super komunikace a řešení reklamace. Přístup, co se dnes nevidí a eshop jednoznačně super po všech stránkách.
Velice doporucuji
Mame samolepky pro dceru i syna a jsou uzasne.Krasne barvy a uzasny material.Pokojicku dodaly krasny šmrnc. Velice doporucuji.samilepky se neodlupuji a krasne drzi
Super vyrobky!
Super vyrobky! S textilnimi samolepkami se dobre pracuje (jednorazove nam na stene moc nedrzi, odlepuji se), ale textilni jsou opravdu dobre! Nektere samolepky jsem prelepovala i na 3x, nez si nasly sve misto a skvele drzi! A podlozka je moc krasna a vyuzivana kazdy den ☺️
Super vyrobky!
S textilnimi samolepkami se dobre pracuje (jednorazove nam na stene moc nedrzi, odlepuji se), ale textilni jsou opravdu dobre! Nektere samolepky jsem prelepovala i na 3x, nez si nasly sve misto a skvele drzi! A podlozka je moc krasna a vyuzivana kazdy den :-)