VÁNOCE: Objednávky přijaté do 12.12.2022 stihneme vyrobit do Vánoc. Děkujeme, že jste letošní rok strávili s námi, a těšíme se na vás v roce 2023.

Dětská samolepka na zeď - Plyšový medvídek se jménem

Dětská samolepka na zeď - Plyšový medvídek se jménem Dětská samolepka na zeď - Plyšový medvídek se jménem Dětská samolepka na zeď - Plyšový medvídek se jménem Dětská samolepka na zeď - Plyšový medvídek se jménem Dětská samolepka na zeď - Plyšový medvídek se jménem
Tuto samolepku si koupilo víc než 450+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 6
Skladem

1 440 Kč
Do této poznámky napište jméno, které chcete mít na samolepce. Pokud jméno na samolepce nechcete, napište sem „ BEZ JMÉNA “.Sada obsahuje samolepku o rozměru 80 × 90 cm + 18 hvězd (12 × 12 cm) a 33 malých hvězd (5 × 5 cm)
Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.