Samolepky na zeď dětské - Jehličnaté stromy

Samolepky na zeď dětské - Jehličnaté stromy Samolepky na zeď dětské - Jehličnaté stromy Samolepky na zeď dětské - Jehličnaté stromy Samolepky na zeď dětské - Jehličnaté stromy
Tuto samolepku si koupilo víc než 110+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 1
Skladem

1 760 KčRozměr po nalepení samolepky (jako na obrázku) je 140 × 95 cm (v. × š.). Původně ručně malovaný akvarel jsme přenesli do digitální podoby a zpracovali tak, aby jako samolepka vypadal na stěně dokonale.Vytvořte dětem kouzelný lesní svět se samolepkami z kolekce FOREST. Přečtěte si, jak na to.


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.