BŘEZEN: Všechny produkty vyrábíme pro vás. Děkujeme, že nakupujete u nás.

Samolepky na zeď dětské - Lesní zvířátka

Samolepky na zeď dětské - Lesní zvířátka Samolepky na zeď dětské - Lesní zvířátka Samolepky na zeď dětské - Lesní zvířátka Samolepky na zeď dětské - Lesní zvířátka Samolepky na zeď dětské - Lesní zvířátka
Tuto samolepku si koupilo víc než 300+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 1
Skladem

1 220 KčRozměr po nalepení samolepky jako na obrázku je 120 × 138 cm (v. × š.).

Každé zvířátko – srnka, liška, myška, ježek, zajíček a veverka – je samostatnou částí samolepky, takže můžete být při aranžování kreativní. Nalepte zvířátka tak, aby na vaši zeď dokonale zapadla.Vytvořte dětem kouzelný lesní svět se samolepkami z kolekce FOREST. Přečtěte si, jak na to.


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.