Fotky na skle, plaketa ze skla s personalizovaným textem - Odešleme ještě dnes.

Tuto tabulku si koupilo víc než 330+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 2

Vlastní obrázek nahrajte zde. Nebo nám ho pošlete mailem na info@inspio.cz


Fotka na skle: Prémiová plaketa ze skla s personalizovaným textem – Dejte svým vzpomínkám nový rozměr!

Chcete udělat radost svým blízkým nebo si vytvořit jedinečný dekorativní prvek pro svůj domov? Naše prémiová fotka na skle je tou nejlepší volbou! Vytvořte si vlastní skleněný obraz pomocí naší jednoduché INSPIO aplikace, která vám umožní nahrát fotku a okamžitě vidět, jak bude plaketa vypadat.

Nenechte vaše vzpomínky ztratit se v zapomnění. S naší fotkou na skle získají nový život a budou mít stálé místo ve vašem srdci i domově.

5 hlavních důvodů, proč si objednat Fotku na skle:

1️⃣ Personalizace podle vašich představ: Navrhněte si vlastní skleněnou plaketu s fotkou a textem, který má pro vás osobní význam. Vyberte si z mnoha možností designu a okrasných prvků.
2️⃣ Prémiová kvalita: Naše plakety jsou vyrobeny z čirého skla s broušenými okraji a potištěny švýcarskými ekologickými inkousty, které jsou odolné proti poškrábání a mají certifikaci GREENGUARD.
3️⃣ Rychlost a spolehlivost: Vaši objednávku odešleme do 24 hodin v kartonovém balení navrženém speciálně pro INSPIO produkty, abyste měli jistotu, že plaketa dorazí v perfektním stavu.
4️⃣ Poštovné zdarma: Ušetřete na poštovném a užijte si bezstarostný nákup s naší nabídkou poštovného zdarma.
5️⃣ Darujte radost: Fotka na skle je skvělým dárkem pro rodinné příslušníky, přátele nebo partnery. Udělejte jim radost originálním a osobním darem, který bude připomínkou nezapomenutelných chvil.

Nečekejte déle a objednejte si svou Fotku na skle ještě dnes! Stačí pár kliknutí a my se postaráme o zbytek. Spolu to zvládneme – vy si navrhněte skleněnou plaketu podle vašich představ a ostatní nechte na nás.