Dominika Hostinská a její rodina

Kdo je Dominika Hostinská?

Dominika je fitness trenérkou, certifikovanou výživovou poradkyní a věnuje se online koučinku v oblasti zdraví. O svůj příběh s narozením synka Jakuba se podělila v projektu GENTLE BUT STRONG. Spolu s rodinou a pejskem žije nedaleko Plzně, kam se přestěhovali, aby si společně užívali klidu a přírody. Ve volném čase chodí rádi chodí na procházky, se synem Kubíkem navštěvují dětské herny a hřiště nebo se vydávají na výlety. Nástěnné dekorace si poprvé vybrala před 2 lety a od té doby se INSPIO vícekrát stalo součástí jejich domova.JAK DOMI SPOZNALA INSPIO?

INSPIO jsem poznala, když jsem hledala nějaké „nontoxické“ samolepky na zeď do pokojíčku pro Kubíčka. Nakonec jsme nástěnnými dekoracemi a obrazy zařídili nejen pokojíček, ale také prostor pro hraní v obýváku. Pomohli jste nám zútulnit náš domov a dodat mu to pravé kouzlo.

Které produkty zdobí její domov?

Ještě během těhotenství jsme si vybrali samolepky na zeď Magický svět, ale také Fotoobrazy a obrazy na zeď Kouzelný měsíček a Čarokrásný let. Dekorace jsou dokonalé. Nadchli mě jednak svým designem, ale také způsobem zpracování. Proto k nim nedávno přibyl korkový koberec se srnky a dětskými hrami. Velice se z nich těšíme.


Zaujala Vás Dominika a její rodinka? Sledujte je na sociálních sítích: Instagram nebo YouTube.Sdílejte článek svým přátelům