Udělejte si kreativní den a hrajte si s malými umělci. Stáhněte si zdarma dětské omalovánky INSPIO.

Samolepky na zeď - Pro dívky

Filtr Samolepek : 565
ZDARMA stáhnout

Naše samolepky můžete umístit na různé povrchy – zdi, obklady, nábytek, zrcadla, sklo, okna nebo hračkové krabice. Dokonce je lze aplikovat i na auto, neboť jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a lze je snadno omývat.

Nabízíme různorodé motivy, které můžete vybírat podle vašich představ a potřeb. Sledujeme bytové trendy a pravidelně rozšiřujeme naši nabídku. Můžete si u nás vybrat moderní nástěnné samolepky s citáty a texty do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně. Máme také samolepky různých velikostí, barev a tvarů, jako jsou například kuličky a tečky, hvězdy, balónky nebo samolepky na zrcadlové stěny pro dětské pokoje v severském stylu. Pro klasické dětské pokoje často maminky volí samolepky se zvířecími motivy nebo stromy.

Je velmi oblíbené ozdobit nábytek nebo zrcadla pomocí našich samolepek s květinovými, ornamentálními a geometrickými vzory. Stačí je jednoduše přilepit na kuchyňské skříňky nebo posuvné dveře. Naše samolepky jsou ideální volbou pro rychlou změnu interiéru, bez nutnosti výměny nábytku nebo malování stěn. A co je nejlepší? Drží skvěle!

Pokud máte specifické požadavky, můžeme pro vás vytvořit samolepky na míru. Neváhejte nás kontaktovat na adrese info@inspio.cz a my s radostí splníme váš samolepkový sen.