Dětský pokoj pro miminko s lesními zvířátky


Dekorace, které vymýšlíme, rádi i zkoušíme

Lepily jsme dekorace malé Melinke a Timovi v jejich krásnem dětském pokoji. Nakoukněte, jak se nám to povedlo. Zkombinovali jsme řadu dekorací INSPIO a výsledek je kouzelný.

První dekorací je tabulka o narození pro děťátko

Dibondová pevná deska, na kterou vám vytlačíme údaje děťátka při narození. Vybrat si můžete z různých motivů. Tabulka má standardně rozměr 40×30cm (jako dvoustrana časopisu). V tomto článku se ale zaměříme na tento jeden motiv a k němu vytvoříme různé kombinace dekorací, aby vznikl TOP dětský pokoj.

Nálepky nad postýlku 120cm

Děťátko spí v postýlce dlouho a má výhled na zeď. Klidně mu ji trošku ozdobte. Ať už preferujete jednoduchost nebo barevnost, tyto zvířátka vyhrávají. Milé nálepky nad postýlkou po celé délce dotvoří a zútulní celý prostor. Navrhli jsme vám je i v šedo-černé variantě.

Srnka nebo jelenec a ZIG-ZAG na zeď

Téměř metr vysoký jelenec, který se hodí na každou úzkou zeď. Děti, ale taky rodiče milují toto hrdé a majestátní zvíře a když je malinké, svou roztomilostí trumfne i sovičky. Najdete při něm pár ZIG-ZAG nálepek, které si můžete také doobjednat z naši nabídky samostatně:, abyste je měli dost. Na videu výše si můžete prohlédnout, jak vypadají na zdi a jak jsme některé postříhali a vznikly nám dvě rozdílné stěny.

Tabulky, nebo obrazy se zvířátky na zeď

Abyste toho měli na výběr opravdu dost, připravili jsme pro vás několik obrazů na stěnu do dětského pokoje s motivem zvířátek, které krásně doplní prostor a můžete je kdykoliv přemístit. Můžete si vybrat, dibondovú tabulku nebo obraz a dokonce je na stěnu víte uchytit magnetem. Výběr je jen na vás.

Vysoký strom s malými sovami

Tento úžasný strom můžete nalepit od země, ale také od jisté výšky. Má pod sebou listy a jeho posunutím vytvoříte 3D efekt dálky. K tomuto stromu jsme přidali dvě sovičky, které si můžete umístit libovolně a také ZIG-ZAG čárky, které můžete rozstřihnout dle vlastního uvážení. My jsme je rozmístily jako, „kvačky“. Jsou sice nenápadné, ale vyplní prázdný prostor a stěna bude působit teplejší a útulnější, i když jejich není velmi vidět.

Tečky v zemitých barvách, textilní nálepky

Máte na výběr z pěti barevných variant. Tečky mají průměr 4,5cm a v jednom balení je najdete 84ks. Pokud nevíte, jestli vám to bude stačit, přečtěte si článek o tom, jak a kolik teček budete potřebovat na zeď.

Hnědé dekorace doplníme o tyrkysovou nebo ohnivě rudou

Článek pro vás napsala Slávka


Sdílejte článek svým přátelům