ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Nálepka jelenec do dětského pokoje

Nálepka jelenec do dětského pokoje Nálepka jelenec do dětského pokoje Nálepka jelenec do dětského pokoje Nálepka jelenec do dětského pokoje Nálepka jelenec do dětského pokoje
Tuto samolepku zakoupilo 420+ spokojených zákazníků.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • Barevný

840 Kč


  • TIP: CIK-CAK čárky si můžete rozstřihnout a nalepit na zeď jako kvačky.

Jsou nenápadné, ale ve skutečnosti vyplní stěnu a bude vypadat teplejší, i když je nebude moc vidět.Chcete-li se inspirovat a prohlédnout si různé kombinace, které jsme navrhli k tomuto zboží, nakoukněte do tohoto článku.


Nálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.