Romantický dárek

Více informací
  Upřesnit výběr (filtr) Cedulek : 41
  Dárek pro tatínka

  Dárek v podobě cedulky INSPIO si můžete přizpůsobit na míru. Je jen na vás, co na cedulku napíšete, a můžete na ni přidat i fotku. Můžete se inspirovat šablonami na naší stránce nebo vložit osobní přání k narozeninám, svátku nebo výročí.
  Hledáte tipy na originální dárky, protože oslavenec nebo oslavenkyně podle všeho nic nepotřebují a raději si všechno vybírají sami? Zavřete oči a na chvilku se zamyslete – připravte jim překvapení v podobě milých slov, které zvěčníte na cedulce. Nebo je obdarovaným nějaký vtipálek a potěšily by ho vtipné vzpomínky na věci, které jste spolu zažili? Tak ho takovými vzpomínkami pobavte.

  Cedulky INSPIO jsou fantastickým dárkem pro muže i ženy. Je to obrázek o velikosti 30×40 cm vhodný k zavěšení nebo umístění na nábytek. Cedulka s potiskem je vyrobená z luxusního materiálu Dibond™. Je to silný a pevný materiál potažený hliníkem.

  Maminky rády zdobí dětské pokoje cedulkami INSPIO s údaji o narození dítěte. Je to vzpomínka, která dítěti později připomene, že na tomto světě bylo uvítáno spoustou lásky. I když se může zdát, že maminky nikdy nezapomínají, na této cedulce může být i váha a výška při narození nebo přesný čas narození, kdyby něco z toho chtěly někdy připomenout. Možná je vaše miminko nedělní dítě, které nebude spěchat do práce, a později se tomu zasmějete nebo je to pondělní dítě plné energie…

  Opravdová láska, první láska, dlouhotrvající láska. O každý vztah je potřeba se starat a občas ho okořenit trochou romantiky. Máme třeba nástěnné samolepky s citáty, ale oblíbené jsou i tabulky s vyznáním lásky. Tabulky INSPIO jsou krásný dárek ke svatebnímu výročí, k Valentýnu nebo jen tak pro přítele nebo přítelkyni. Pohled na milostné verše na tabulce INSPIO vám připomene, proč si v každodenním životě vážit jeden druhého a myslet i na maličkosti.

  Cedulky INSPIO jsou oblíbeným dárkem pro maminky, tchyně, babičky nebo ke Dni matek. Proč spolu s květinami, které všechny ženy milují, nedarovat mamince nebo babičce i tabulku, kterou si může postavit na polici nebo ji pověsit do chodby nebo do kuchyně?
  Na tuto krásnou osobní tabulku se pak podívá pokaždé, když projde kolem.

  Cedulka je taky krásný dárek na rozloučenou pro učitele nebo učitelku ve škole nebo školce. Můžete jim ji dát sami za sebe nebo za celou třídu. A taky na ni můžete přidat podpisy dětí.

  Zajímá vás, jestli jsou cedulky INSPIO vhodným dárkem pro kamaráda nebo kamarádku? Rozhodně ano. Už od útlého mládí každý z nás touží po přátelství, které nic nezlomí. Jsou tajemství, strasti a radosti, které sdílíme jen s nejlepším kamarádem nebo kamarádkou. Někdy tahle důležitá osoba ví o všem dřív než příbuzní. Nechte pro ni do cedulky INSPIO vyrýt osobní zprávu z hloubi duše, ať ví, co pro vás znamená.