Hledáte jedinečný dárek pro svoji lásku? Další informace.

Dětské samolepky na zeď - Les plný zvířátek

Dětské samolepky na zeď - Les plný zvířátek Dětské samolepky na zeď - Les plný zvířátek Dětské samolepky na zeď - Les plný zvířátek Dětské samolepky na zeď - Les plný zvířátek Dětské samolepky na zeď - Les plný zvířátek
Tuto samolepku si koupilo víc než 1130+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 31
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • N.1.
  • N.2.

1 460 Kč  • N.1. Rozměr po nalepení samolepky (jako na obrázku) je 96 × 150 cm (v. × š.).
  • N.2. Rozměr po nalepení samolepky (jako na obrázku) je 162 × 213 cm (v. × š.).

Skupina stromů a zvířátka se lepí samostatně, takže můžete být při aranžování kreativní. Přizpůsobte umístění stromků a zvířátek dokonale vaší stěně.Vytvořte dětem kouzelný lesní svět se samolepkami z kolekce FOREST. Přečtěte si, jak na to.


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.