Samolepky na zeď dětské - Liška, srnka, veverka

Samolepky na zeď dětské - Liška, srnka, veverka Samolepky na zeď dětské - Liška, srnka, veverka Samolepky na zeď dětské - Liška, srnka, veverka Samolepky na zeď dětské - Liška, srnka, veverka Samolepky na zeď dětské - Liška, srnka, veverka
Tuto samolepku si koupilo víc než 240+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 1
Skladem

1 250 KčRozměr po nalepení samolepky jako na obrázku je 115 × 145 cm (v. × š.).

Samolepku tvoří sada samolepek s liškou, samolepky jelena a samolepky s veverkou, které se lepí samostatně. Ekologický inkoust a netoxický materiál samolepky jsou bezpečné pro děti i kojence.Vytvořte dětem kouzelný lesní svět se samolepkami z kolekce FOREST. Přečtěte si, jak na to.


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.