ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Samolepky tečky, jak si vybrat?

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA, KDYŽ SI CHCI VYBRAT TEČKY

  • Máte změřenou alespoň jednu stěnu v pokoji
  • Pomůcka: délka normální postele je 200cm a výška stěny v klasickém bytě v průměru 225cm.
  • Vyberu si množství puntíků, která se nám líbí
  • Hodně nevymyslíte no přesto to bude krásné :-)

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI TEČKOVANÝMI NÁLEPKAMI?

Rozměr: 1cm, 2cm, 3cm, 4cm, a 4,5cm, 5cm a 6cm
Materiál:

  • Vinyl (1cm až 6cm) – jsou to vyřezávané nálepky, které si vybíráte z již předvolených barev ze vzorníku, jsou vhodné na hladké a jemně zrnité stěny, na nábytek, okna, jsou voděodolné a barevně stálé.
  • Textilní nálepky (4,5cm a více) – jsou to tištěné nálepky, kterých barvy a barevné kombinace nálepek navrhujeme my, nebo vy. Jsou vhodné i na drsnější omítky, neboť jsou tlustší než vinyl.

Oba typy nálepek se dají krásně kombinovat, oba jsou kvalitní a mají své výhody.

NEJMENŠÍ TEČKY NEBO MÁK?

Tečky víte kombinovat nejen barvami, ale i velikostmi. Proto u nás najdete zcela všechny barvy a také velikosti. Na fotce se podívejte, kolik puntíků jsme použili. Všechny náhledy jsou na stejné stěně o rozměru 210×350cm.

JAK JE KOMBINOVAT?

Pokud chcete, můžete si např. zvolit tuto sadu černých, šedých a bílých kuliček, kterou lze doplnit o kteroukoliv barevnou kombinaci z kuliček, které mají 4cm a více. Vznikne vám tak velké množství kombinací a vybere si opravdu každý.

DEJTE POZOR

Dejte pozor na výběr barev. Bílá, černá a šedá se za barvy nepovažují a proto s nimi umíte vytvořit krásnou a barevnou kombinaci se všemi barevnými sadami nálepek, ktorá nebude pôsobiť rušivo.

Barvu pro děti vybírejte tak, jakoby měla být pro vás. Sami víte nejlépe, co se vám líbí a co již ne.

JAK ROZMÍSTNIT TEČKY?

Tečky můžete lepit náhodně nebo se s rozmístěním pohrajete a nalepíte pravidelně. Čím jsou tečky menší, tím blíže k sobě je můžete dát. Nebojte se jich, dají se pár krát přelepit :-)

JAK DALEKO OD SEBE NALEPIT KULIČKY?

Na obrázcích máme napsáno, kolik kuliček jsme použili a jak jsou od sebe vzdáleny. Všimněte si, že každá velikost kuliček a také každá vzdálenost dává pokoji zcela jiný vzhled.

JAKOU BAREVNOU KOMBINACI ZVOLIT?

Pro další barevné varianty a náhledy se podívejte přímo na produktech, věříme, že vás něco inspiruje.

VELKÉ TEČKY NA STĚNU

Pokud se rozhodnete pro tuto decentní variantu, nic nezkazíte. Nálepky jsme připravili v takových barevných variantách, aby si každý našel své. Dokonce je můžete kombinovat s různými dětskými nálepkami, které mají podobné motivy.

NENAŠLI JSTE TO, CO JSTE HLEDALI?

Pokud ještě existuje nějaká tečka, kterou nemáme, neváhejte nám napsat. Ale máme:

  • zlaté, stříbrné, všechny barevné, plnobarevné, tištěné, řezané, velké, malé, malované, dvoubarevné, tříbarevné, s balony, s plameňáky, se jmény, s kočkami, s kopci, takže pokud jsme na něco zapomněli, klidně nám napište na info@inspio.cz.

Článek pro vás napsala Slávka


Sdílejte článek svým přátelům