Moderní obrazy - Bílá

Více informací
  Upřesnit výběr (filtr) Obrazů : 26
  Dárek pro tatínka

  Dibondové obrazy INSPIO jsou ideální dekorací do každého moderního bytu. Vyberte si ze široké nabídky motivů. Obrazy tiskneme ekologickými barvami na pevný hliníkový Dibond ™.
  Díky skvělým vlastnostem Dibond obraz nevybledne a nepomačká se jako plakát. Povrch obrazu je voděodolný a farbostály. Matný povrch mu dodává nádech elegance.

  Vyberte si velikost obrazu a barvu rámu podle sebe, aby obraz co nejlépe vynikl. Obrazy na míru, které jsou vhodné do chodby, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje i pracovny jsou doplňkem, který nic nezkazí. Žádá si vaše stěna nějaký pěkný obraz? Stylová moderní grafika a kvalitní tisk zaručí požadovaný výsledek.
  Moderní minimalistický styl si žádá černobílé kombinace, jednoduchý design v kombinaci s černým nebo bílým rámem. Zaplnit stěny bytu stylově nebylo nikdy jednodušší.
  Dizájny obrazů jsou vytvořené v barevných kolekcích, v nichž k sobě obrazy krásně ladí. Díky tomu si jednoduše poskládáte vlastní obrazovou stěnu a můžete být jednoduše umělcem svého prostoru.