ŘÍJEN... Děkujeme! Eshop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme. :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin, samolepky do 8 dní.

Dětská samolepka - pudrový medvídek s hvězdami

Dětská samolepka - pudrový medvídek s hvězdami Dětská samolepka - pudrový medvídek s hvězdami Dětská samolepka - pudrový medvídek s hvězdami Dětská samolepka - pudrový medvídek s hvězdami Dětská samolepka - pudrový medvídek s hvězdami
Tuto samolepku zakoupilo 1550+ spokojených zákazníků. 27 v posledním týdnu.
Skladem

1 440 Kč
Jméno, které chcete napsat na nálepku nám napište do této poznámky. Pokud jméno na nálepku nechcete, napište prosím ,, BEZ JMÉNA ,,Kvalitní textilní samolepka na zeď. Jednoduchá aplikace, bezzávadní tisk.

Sada obsahuje:

  • nálepku v rozměru V.80 × 90 cm
  • 18 hvězd (12 × 12 cm)
  • 33 hvězd 5×5 cmNálepky na stěnu INSPIO
vyrábíme z pevné, speciální textilní fólie, která na dotek připomíná látku. Nálepky lze vícekrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.


Kvalitní nálepka potištěna ekologickými barvami není zdraví škodlivá a je vhodná pro nejmenší, takže je ideální volbou do každého dětského či teenagerského pokoje, obývacího pokoje nebo do ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné další lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. V případě, že se vám nálepka spojí, můžete ji jednoduše rozlepit.