Děkujeme, e-shop naplno funguje a vaše objednávky vyřizujeme :-) Tabulky vyrábíme a odesíláme do 24 hodin a nálepky do 8 dní.

Dekorace na zeď, dárek - Tabulka, nejprve, pak ... II .

Tuto tabulku zakoupilo 20+ spokojených zákazníků.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • 40x30cm bez provázku
  • 40x30cm s provázkem

680 Kč
Data a jména nám napište do této poznámky. Tyto údaje můžete napsat třeba ve tvaru: JMÉNO, DATUM, JMÉNO, DATUM, JMÉNO, DATUM, …  • Viz video, materiál, jakož i uchycení je TOP
  • ** Upevnění:** INSPIO vytvořilo uchycení na stěnu magnetem, abyste kovové obrazy mohli měnit, nebo libovolně přemisťovat a doplňovat. Není nutné žádné vrtání.
  • MATERIÁL: luxusní Dibond ™ „(dibondová tabulka potažená hliníkovou vrstvou)“: https: //www.inspio.sk/clanok/tabulky
  • Trvanlivost: Používáme UV tiskárnu, která vytvrdí inkousty. Jsou barevně stálé, omyvatelné.


INSPIO kovové obrazy tiskneme na hladký a vysoce kvalitní Dibond ™ speciálními barvami, které jsou odolné vůči vyblednutí. Na zadní stranu vám připevníme speciální magnet, se kterým si obraz jednoduše na stěnu připevníte. Obrazy jsou okamžitě připraveny k dekorování vašeho domu či bytu. Vyrábíme je pro vás a odesíláme do 24 hodin. Připravili jsme pro vás tři rozměry těchto obrazů, každý rozměr posíláme s příslušejícím počtem magnetů, abychom zajistili kvalitu a pevné uchycení na stěnu. Časem jejich víte libovolně měnit, nebo přemisťovat podle vašeho uvážení. Jsou to krásné nástěnné dekorace, které určitě splní vaše očekávání.