Posíláme recyklované dárky do nemocnic a škol - chceme pro ně druhý život

Proč dostávají nemocnice a školy balíček od INSPIO?

Občas se stane, že si naši zákazníci nevyzvednou své objednané personalizované zboží a to se k nám vrátí. Ovšem tyto dekorace nechceme vyhodit, proto jim dáváme nový život. Jak? Na vracené dekorace vytiskneme nové dětské motivy a posíláme je dále do různých instituci – dětských nemocnic, mateřských škol, škol či dětských domovů v různých zemích.ZAJÍMÁ VÁS, KAM AŽ JSME ODESLALI INSPIO RECYKLOVANÉ DEKORACE?

Na tomhle místě Vám prozradíme, kam jsme naše výrobky už odeslali. Jsme vděční za každou příležitost, protože recyklované INSPIO dekorace tak najdou nové využití a opět dělají radost. Chcete, abychom staronové dekorace na zeď poslali konkrétní instituci? Pošlete nám přímo na náš e-mail info@inspio.cz svůj tip, včetně adresy a kontaktních údajů na zástupce instituce.


Během let se styl našich dekorací měnil. Neustále se snažíme navrhovat kousky, které jsou nejen esteticky atraktivní, ale také skutečně užitečné.

Jme opravdu moc rádi, že naše dekorace zdobí zdi nemocnic a škol. Věříme, že přinesou radost všem dětem.Sdílejte článek svým přátelům