Obrazy z fotografie - Kuchyň

Více informací
  Upřesnit výběr (filtr) Obrazů : 11
  Dárek pro tatínka

  Z miminek se stávají malé víly a malí superhrdinové, odmlouvající puberťáci, co se raději zavírají ve svých pokojích … zachyťte všechny vzpomínky v obrazech z fotografií. Fotografie jsou vytištěny na kvalitní materiál Dibond. Fotoobrazy dětí hladite pohledem, i když děti zrovna spí, když nejsou doma, když jsou s kamarádmi venku nebo víkend u prarodičů.
  Pokud jste dobrý fotograf, fotku už určitě máte vybranou. Obraz vám vytlačíme! Fotoobrazy vaší rodiny se hodí do obývacího pokoje, jako obraz do ložnice nebo jako obrazy chodeb. Pokud máte na to prostor, velmi oblíbené jsou koláže z více obrazů různých velikostí vedle schodišti nebo ve větší chodbě. Od vašich návštěv si vyslechnete mnoho komplimentů o tom, že vůbec nestárnete. Naopak děti rostou jako z vody. Přátelé vycítí, že rodina pro vás hodně znamená.
  Fotoobrázky dětí jsou žádané i do dětských nebo studentských pokojů. Dají návštěvám jasně najevo, kdo je v pokoji pánem a zároveň osobou zodpovědnou za nepořádek v ní. Směle do toho maminy, neuklízejte namísto dětí!
  Jestliže na naši stránku procházíte hledáním dárků, máme pro vás skvělé tipy na dárky:
  Pokud vaši oslavenci jsou rodinné typy, určitě je potěší obraz z fotky na plátně, obraz na míru z vlastní fotografie. Fotografii vyberte spolu s nimi – bude viset v jejich bytě, domě, určitě mají oblíbenou konkrétní situaci zachycenou na fotce. Nevadí, že to nebude úplné překvapení. Nejdůležitější je, aby se obraz z fotky líbil jim a hodil se do jejich interiéru.

  Dárek pro manželský pár – foto obraz manželského páru, foto obraz ze svatby, obraz z fotky na plátně celé rodinky, důležité rodinné události, výročí, narozeniny, krstiny, biřmování nebo maturita a promoce.
  Dárek pro novorozence, miminko a jeho rodičům – darujte jim foto obraz jejich miminka. Dárek pro prarodiče – foto obraz ze společné fotografie s vnoučátkami.