Obrazy - Citáty, Domov a rodina

Více informací
  Upřesnit výběr (filtr) Obrazů : 87
  DEN matek 12.5.

  Hledáte inspiraci jak zútulnit byt? Jak z domu nebo bytu udělat domov? Nábytek jste se snažili vybrat neutrální a vše se k sobě hodí, ale nakonec se vám zdají pokoje trochu fádní? Asi už správně tušíte, že obrazy jim dokážou propůjčit energii a eleganci.
  Tak se spolu podíváme na to, co přesně potřebujete.
  Máte celý byt zařízený v jednotném stylu? Do které místnosti hledáte obraz? Možná byste mohli vyzkoušet samolepky INSPIO na zeď. Nechcete polepit čerstvé vymalované stěny nálepkami, a proto hledáte obraz, který byste pověsili? V naší nabídce najdete moderní obrazy s texty o rodině, domově, štěstí, lásce, přátelství nebo fotoobrazy.

  Do chodby nebo do kuchyně se teď často dávají obrazy s citáty. Máte rádi shabby chic a provensálský styl? Levandulový obraz na plátně krásně dotvoří venkovskou atmosféru. Máte rádi léto a slunečnicová pole? Obraťte svou pozornost na obrazy se slunečnicemi.

  Vaši přátelé vědí, že rodina je pro vás vším. Pozvánka na návštěvu je vždy velmi potěší. Cítí se u vás jako v sluncem zalité kvetoucí zahradě. V klidné atmosféře vašeho domova popíjí voňavou kávu a kochají se jemností vaší bábovky. To je přímo balzám pro jejich uspěchané duše. Stejné obrazové motivy můžete přidat i na vícero míst v bytě. Vznikne z toho takový román na pokračování pro návštěvy, které ocení vaši kreativitu.

  Obrazy z fotografií jsou jako stvořené i pro domovy naplněné láskou. Fotoobraz manželského páru, fotoobraz na plátně s celou rodinkou nebo fotoobrazy dětí. Můžete se na ně dívat, když zrovna spí, když jsou s kamarády venku nebo jsou na víkend u prarodičů. A taky uvidíte, jak rychle vám rostou před očima. Z miminek se stávají malé víly a malí superhrdinové, pak odmlouvající puberťáci, co se raději zavírají ve svých pokojích, a tak dál… Zachyťte všechny tyto vzpomínky na obrazech. Vaše děti se k nim rády po letech vrátí.

  Máme pro vás skvělý tip na dárek pro manželský pár, dárek na svatbu, dárek pro miminko, dárek pro dítě na křtiny nebo biřmování. Pokud jsou vaši oslavenci rodinné typy, určitě je potěší fotoobraz na plátně, tedy obraz na míru z vlastní fotografie. Pokud jste dobrý fotograf, fotku už máte a obraz vám vytiskneme my. Pokud nefotíte, darujte oslavencům focení, nebo je požádejte o fotku, kterou by si rádi doma pověsili jako obraz na plátně. Dopřejte jim to, co mají rádi a na čem jím záleží.