VÁNOCE: Objednávky přijaté do 12.12.2022 stihneme vyrobit do Vánoc. Děkujeme, že jste letošní rok strávili s námi, a těšíme se na vás v roce 2023.

Samolepky na zeď - Růžoví plyšoví medvídci se jménem

Samolepky na zeď - Růžoví plyšoví medvídci se jménem Samolepky na zeď - Růžoví plyšoví medvídci se jménem Samolepky na zeď - Růžoví plyšoví medvídci se jménem Samolepky na zeď - Růžoví plyšoví medvídci se jménem
Tuto samolepku si koupilo víc než 120+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 1
Skladem

1 270 Kč
Do této poznámky napište jméno, které chcete mít na samolepce. Pokud jméno na samolepce nechcete, napište sem „ BEZ JMÉNA “.Sada obsahuje:

  • 6 samolepek plyšových medvídků s výškou od 30 do 40 cm
  • samolepku se jménem dítěte
  • 74 puntíků s průměrem od 2,5 do 5 cm


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.