VÁNOCE: Objednávky přijaté do 12.12.2022 stihneme vyrobit do Vánoc. Děkujeme, že jste letošní rok strávili s námi, a těšíme se na vás v roce 2023.

Dětské samolepky na zeď - Hravé srnky v březovém lese

Dětské samolepky na zeď - Hravé srnky v březovém lese Dětské samolepky na zeď - Hravé srnky v březovém lese Dětské samolepky na zeď - Hravé srnky v březovém lese Dětské samolepky na zeď - Hravé srnky v březovém lese Dětské samolepky na zeď - Hravé srnky v březovém lese
Tuto samolepku si koupilo víc než 70+ spokojených zákazníků.
Skladem

4 050 KčRozměr po nalepení samolepky jako na obrázku je 255 × 280 cm (v. × š.).

Každý strom, tráva, větev, list a zvířátko jsou samostatnými částmi samolepky, takže můžete být při aranžování kreativní. Nalepte zvířátka a stromy tak, aby na vaši zeď dokonale zapadly.


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.