BŘEZEN: Všechny produkty vyrábíme pro vás. Děkujeme, že nakupujete u nás.

Dětské samolepky na zeď - Medvídci se jménem v růžové barvě pro holčičky

Dětské samolepky na zeď - Medvídci se jménem v růžové barvě pro holčičky Dětské samolepky na zeď - Medvídci se jménem v růžové barvě pro holčičky Dětské samolepky na zeď - Medvídci se jménem v růžové barvě pro holčičky Dětské samolepky na zeď - Medvídci se jménem v růžové barvě pro holčičky Dětské samolepky na zeď - Medvídci se jménem v růžové barvě pro holčičky
Tuto samolepku si koupilo víc než 150+ spokojených zákazníků.
Skladem
Vyberte si, prosím:
  • N.1. růžová

1 300 Kč
Meno, ktoré chcete napísať na nálepku nám napíšte do tejto poznámky. Ak meno na nálepku nechcete, napíšte prosím ,,BEZ MENA,,Sada obsahuje:

  • samolepku se jménem dítěte o rozměru 77 × 99 cm
  • samolepku malého plyšového medvídka o rozměru 23 × 25 cm
  • 9 samolepek žlutých hvězd s rozměry od 2,5 do 7 cm
  • 40 samolepek hvězd s rozměry od 5 do 13 cm


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.