Dětské samolepky na zeď - Safari za postelí

Dětské samolepky na zeď - Safari za postelí Dětské samolepky na zeď - Safari za postelí Dětské samolepky na zeď - Safari za postelí
Tuto samolepku si koupilo víc než 30+ spokojených zákazníků.
Skladem

2 300 KčRozměr po nalepení samolepky jako na obrázku je 94 × 193 cm (v. × š.).

Jak rychle a efektivně nalepit samolepicí textilní zástěny za postel? Zjistíte v tomhle návodu.


INSPIO autorská kolekce SAFARI vznikla ve spolupráci s designérkou Monou TomassiovouMona Tomassi Studio.

Polská designérka Mona žije a tvoří ve Španělsku. Ve svém studiu ručně maluje akvarelové designy, které pak převádí do digitální podoby. Maluje od svých 15 let a dělala i textilní návrhy pro známou značku Sinsay Kids.


Víc o Moně a její tvorbě se dočtete v INSPIO rozhovoru. Přečtete si, proč se rozhodla používat akvarely, jak vypadá proces její tvorby a proč její největší výzvou bylo nakreslit papouška.Tato kolekce je součástí značky INSPIO ORIGINAL v rámci autorské spolupráce s designéry a ilustrátory. Tyto designy samolepek a obrazů proto v žádném jiném eshopu nenajdete.


Nálepky na stěnu INSPIO se lepí jednoduše.

Nálepky vyrábíme z pevné, omyvatelné a speciální polyesterové tkané fólie, která na dotek připomíná látku. Kvalitní nálepka, která není zdraví škodlivá. Tato samolepka na stěnu je ideální volbou do každého dětského pokoje, do ložnice nebo do obývacího pokoje.Lepení na stěnu je velmi jednoduché, nepotřebujete žádné další lepidla. Přečtěte si návod, jak rychle a efektivně nalepit velkoformátový nálepku za postel.