Pro rovnoměrné rozmístění jsme ve videu použili kousek kartonu o rozměru 30×30cm. Vy můžete použít jakýkoli kousek kartonu či papíru o rozměru, jaký vám vyhovuje.
Zjistěte, kolik teček budete potřebovat, abyste vytvořili tečkovanou tapetu, a jak vypadají v nazdobeném pokoji. :)
Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je
příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné
několikrát přelepit a jsou vodou
omyvatelné.
Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.
Moc krásné !
Moc krásné ! Doporučuji všem !
Super vyrobky!
Super vyrobky! S textilnimi samolepkami se dobre pracuje (jednorazove nam na stene moc nedrzi, odlepuji se), ale textilni jsou opravdu dobre! Nektere samolepky jsem prelepovala i na 3x, nez si nasly sve misto a skvele drzi! A podlozka je moc krasna a vyuzivana kazdy den ☺️
Nádherné tapety
Nádherné tapety do dětského pokoje, doporučuji
Vše v pořádku
Vše v pořádku
Samolepky vypadají skvěle
Samolepky vypadají skvěle i jejich aplikace byla snadná a hlavně se nikde neodlepují.
Úžasné, můžu jen doporučit
Úžasné, můžu jen doporučit. Objednala jsem si tabulku a ta byla ještě hezčí než jsem si myslela. Opravdu doporučuji i dodání bylo rychlé.