Dětské samolepky na zeď - Samolepicí tapeta s velrybami a jménem

Dětské samolepky na zeď - Samolepicí tapeta s velrybami a jménem Dětské samolepky na zeď - Samolepicí tapeta s velrybami a jménem Dětské samolepky na zeď - Samolepicí tapeta s velrybami a jménem Dětské samolepky na zeď - Samolepicí tapeta s velrybami a jménem Dětské samolepky na zeď - Samolepicí tapeta s velrybami a jménem
Tuto samolepku si koupilo víc než 190+ spokojených zákazníků.
Skladem

1 480 Kč
Do této poznámky napište jméno, které chcete mít na samolepce. Pokud jméno na samolepce nechcete, napište sem: „BEZ JMÉNA“.Arch 100 × 110 cm obsahuje:

  • 7 velkých samolepek velryb s rozměry od 25 × 67 cm do 30 × 80 cm
  • 31 malých rybek s rozměry od 4,5 × 9 cm do 5 × 11 cm
  • JMÉNO na zeď s výškou 11 cm


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.