BŘEZEN: Všechny produkty vyrábíme pro vás. Děkujeme, že nakupujete u nás.

Samolepka na zeď pro děti - Břízy s ptáčky

Samolepka na zeď pro děti - Břízy s ptáčky Samolepka na zeď pro děti - Břízy s ptáčky Samolepka na zeď pro děti - Břízy s ptáčky Samolepka na zeď pro děti - Břízy s ptáčky Samolepka na zeď pro děti - Břízy s ptáčky
Tuto samolepku si koupilo víc než 270+ spokojených zákazníků. Jen za poslední týden jich bylo 6
Skladem

2 810 KčRozměr po nalepení jako na obrázku je 250 × 250 cm.

Jednotlivé části samolepky – kmen, tráva, větve, listy a ptáčci – se lepí samostatně. Nalepte si tyto části podle sebe a vytvořte si vlastní les. Samolepka se hodí do prostorů, jako je dětský pokoj, obývací pokoj, ložnice nebo chodba.Vytvořte dětem kouzelný lesní svět se samolepkami z kolekce FOREST. Přečtěte si, jak na to.


Samolepky na zeď INSPIO
Samolepky vyrábíme ze speciální pevné fólie, která je příjemná na dotek a připomíná látku. Samolepky je možné několikrát přelepit a jsou vodou omyvatelné.Naše kvalitní samolepky jsou potištěné ekologickými barvami, které nejsou zdraví škodlivé a jsou vhodné i pro vaše nejmenší. Proto jsou ideální volbou do každého dětského nebo teenagerského pokoje, obývacího pokoje i ložnice.Lepení na zeď je velmi jednoduché. Nepotřebujete k tomu žádná lepidla. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá. Když se vám slepí k sobě, můžete je jednoduše rozlepit.